Lanberg | CEE 7/7 to IEC 320 C13 Power Cord | CA-C13C-11CC-0018-BK
- Preces kods: 471856
- EAN: 5901969409734
- MPN: CA-C13C-11CC-0018-BK
3.19€
Bez nodokļa: 2.64€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 922 pcs |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Producer product name | CA-C13C-11CC-0018-BK |
| Producer product family | CEE 7/7 to IEC 320 C13 Power Cord |
| Kabeļa garums | 1.8 m |