Lanberg 10" blanking panel 1U | Black
- Preces kods: 471870
- EAN: 5901969416954
- MPN: AK-1403-B
1.44€
Bez nodokļa: 1.19€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 10638 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | 10" blanking panel 1U |
| Produkta krāsa | Black |