Lanberg 19" Brush Panel 1U | AK-1103-B | Black
- Preces kods: 471873
- EAN: 5901969416756
- MPN: AK-1103-B
5.09€
Bez nodokļa: 4.21€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 52.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8333 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | AK-1103-B |
| Producer product family | 19" Brush Panel 1U |
| Produkta krāsa | Black |