Lanberg 19" cable entry brush panel | AK-1102-B | Black
- Preces kods: 471874
- EAN: 5901969403671
- MPN: AK-1102-B
5.28€
Bez nodokļa: 4.36€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 36.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 10753 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | AK-1102-B |
| Producer product family | 19" cable entry brush panel |
| Produkta krāsa | Black |