Epson WorkForce Enterprise AM-C550 | Ink cartrige | Magenta
- Preces kods: 472655
- EAN: 8715946716336
- MPN: C13T08Q340
297.43€
Bez nodokļa: 245.81€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | WorkForce Enterprise AM-C550 |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink cartrige |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |