Adler Thermal bag | AD 4523 | 10 L
- Preces kods: 472964
- EAN: 5905575906953
- MPN: AD 4523
4.79€
Bez nodokļa: 3.96€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 554 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Citas funkcijas | Convenient storage main compartment and two side pockets; Insulated interior - helps maintain the temperature of your items for longer |
| Kapacitāte | 10 L |
| Producer product name | AD 4523 |
| Producer product family | Thermal bag |
| Produkta krāsa | Grey |