Sony K65S35B Bravia 3 | 65 | Smart TV | Android TV | QFHD | Black
- Preces kods: 473088
- EAN: 4548736167810
- MPN: K65S35B.CEI
910.33€
Bez nodokļa: 752.34€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SK |
| Gross depth (mm) | 1574.00 mm |
| Gross height (mm) | 958.00 mm |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 6880.00 g |
| Plastic (No PET) | 1720.00 g |
| Tare weight (kg) | 8.60 kg |
| Volume (m3) | 0.28 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5 pcs |
| Gross weight | 31.00 kg |
| Net weight | 22.40 kg |
| Producer product name | K65S35B Bravia 3 |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| Fona apgaismojuma veids | Direct LED |
| HD veids | QFHD |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Android TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |