Sony TV | K75S35B Bravia 3 | 75 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- Preces kods: 473089
- EAN: 4548736167728
- MPN: K75S35B.CEI
1 220.30€
Bez nodokļa: 1 008.51€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SK |
| Gross depth (mm) | 1810.00 mm |
| Gross height (mm) | 1107.00 mm |
| Gross width (mm) | 187.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8480.00 g |
| Plastic (No PET) | 2120.00 g |
| Tare weight (kg) | 10.60 kg |
| Volume (m3) | 0.37 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 44.00 kg |
| Net weight | 33.40 kg |
| Izmēri ar statīvu | 167.5 x 104.2 x 41 cm |
| Producer product name | K75S35B Bravia 3 |
| Producer product family | TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 189 cm |
| Fona apgaismojuma veids | Direct LED |
| HD veids | 4K UHD |
| Displeja diagonāle | 75 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| CI Slot | CI+ |