Lenovo WebCam | 310 FHD
- Preces kods: 473349
- EAN: 195892122494
- MPN: GXC1S15024
40.89€
Bez nodokļa: 33.79€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1849 pcs |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.25 kg |
| Citas funkcijas | The Lenovo 310 FHD Webcam is a flexible, affordable Full HD conferencing webcam. Its high-definition video quality,stereo audio, flexible mounting and physical privacy shutter make the video calls extremely simple and efficient. Top Features FHD resolution @30 fps Chat in Full Stereo Physical Privacy Shuttle Veratile mounting options (Tripod support) |
| Producer product name | 310 FHD |
| Producer product family | WebCam |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Video rezolūcijas | 1920 x 1080 pikseļi |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 11,Windows 10,Windows 11,MacOS,ChromeOS |