Sony | 3.1.2ch Soundbar | SC-HTB600 BRAVIA Theatre Bar 6 | Speakers | Bluetooth
- Preces kods: 473688
- EAN: 4548736165328
- MPN: HTB600.CEL
374.39€
Bez nodokļa: 309.41€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | VN |
| Skaļruņi | Yes |
| USB savienojamība | No |
| Producer product name | SC-HTB600 BRAVIA Theatre Bar 6 |
| Producer product family | 3.1.2ch Soundbar |
| Gross depth (mm) | 1015.00 mm |
| Gross height (mm) | 248.00 mm |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3265.60 g |
| Plastic (No PET) | 816.40 g |
| Tare weight (kg) | 4.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.14 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 15.44 kg |
| Net weight | 11.36 kg |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |