Digitus Silicone connection cable, 0.5 m | AK-300341-005-S | USB-C to USB-C
- Preces kods: 473760
- EAN: 4016032495772
- MPN: AK-300341-005-S
4.08€
Bez nodokļa: 3.37€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3578 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Producer product name | AK-300341-005-S |
| Producer product family | Silicone connection cable, 0.5 m |
| Kabeļa garums | 0.5 m |