Epson EB-W53 | WXGA (1280x800) | 4000 ANSI lumens | White
- Preces kods: 474661
- EAN: 8715946738574
- MPN: V11HB57040
637.79€
Bez nodokļa: 527.10€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 267.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross width (mm) | 332.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 87 pcs |
| Gross weight | 3.40 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | WXGA (1280x800) |
| Spilgtums | 4000 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EB-W53 |
| Kontrasta attiecība | 16000:1 |
| Pārraides attālums | 1.27 - 2.54:1 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | No |