Teltonika Switch 8 GbE, 2 SFP ports | TSW210
- Preces kods: 475165
- EAN: 4779051843664
- MPN: TSW210000040
73.73€
Bez nodokļa: 60.93€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 148 mm |
| Gross height (mm) | 71 mm |
| Gross width (mm) | 173 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.001817884 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 475 pcs |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Net weight | 0.5 kg |
| Producer product name | TSW210 |
| Producer product family | Switch 8 GbE, 2 SFP ports |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |