Digitus CAT 6 U/UTP | Patch cord | Length 20 m | Grey
- Preces kods: 475470
- EAN: 4016032388173
- MPN: DK-1617-200
9.70€
Bez nodokļa: 8.02€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 37.28 g |
| Plastic (No PET) | 9.32 g |
| Tare weight (kg) | 0.047 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 500 pcs |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Net weight | 0.473 kg |
| Citas funkcijas | Length 20 m |
| Producer product name | CAT 6 U/UTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Produkta krāsa | Grey |