Digitus KVM Switch, 2-Port, Dual Display, 4K, DisplayPort | DS-12862
- Preces kods: 475494
- EAN: 4016032478133
- MPN: DS-12862
123.12€
Bez nodokļa: 101.75€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 74.40 g |
| Plastic (No PET) | 18.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | DS-12862 |
| Producer product family | KVM Switch, 2-Port, Dual Display, 4K, DisplayPort |