Digitus KVM Switch, 4 Port, Single Display, 4K, HDMI | DS-12880
- Preces kods: 475495
- EAN: 4016032468639
- MPN: DS-12880
127.53€
Bez nodokļa: 105.40€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 692.00 g |
| Plastic (No PET) | 173.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 34 pcs |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Net weight | 0.78 kg |
| Producer product name | DS-12880 |
| Producer product family | KVM Switch, 4 Port, Single Display, 4K, HDMI |