Digitus KVM Switch, 2 Port, Dual Display, 4K, HDMI | DS-12860
- Preces kods: 475498
- EAN: 4016032467168
- MPN: DS-12860
122.43€
Bez nodokļa: 101.18€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 545.33 g |
| Plastic (No PET) | 136.33 g |
| Tare weight (kg) | 0.682 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 pcs |
| Gross weight | 1.262 kg |
| Net weight | 0.58 kg |
| Producer product name | DS-12860 |
| Producer product family | KVM Switch, 2 Port, Dual Display, 4K, HDMI |