Digitus | VGA - HDMI Converter | DA-70473
- Preces kods: 475524
- EAN: 4016032444213
- MPN: DA-70473
15.14€
Bez nodokļa: 12.51€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 74.66 g |
| Plastic (No PET) | 18.67 g |
| Tare weight (kg) | 0.093 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 47 pcs |
| Gross weight | 0.143 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | DA-70473 |
| Producer product family | VGA - HDMI Converter |