Digitus Wall Mounting Cabinet | DN-19 04U-PB | Light Grey
- Preces kods: 475535
- EAN: 4016032200109
- MPN: DN-19 04U-PB
155.47€
Bez nodokļa: 128.49€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 530.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 41 pcs |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Net weight | 8.50 kg |
| Producer product name | DN-19 04U-PB |
| Producer product family | Wall Mounting Cabinet |
| Produkta krāsa | Light Grey |