Digitus Connection Cable, 1.8 m | AK-300108-018-S | USB Type A to USB Mini B
- Preces kods: 475563
- EAN: 4016032282907
- MPN: AK-300108-018-S
1.20€
Bez nodokļa: 0.99€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 900 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | AK-300108-018-S |
| Producer product family | Connection Cable, 1.8 m |
| Tips | USB Type A to USB Mini B |
| Kabeļa garums | 1.8 m |