Thrustmaster Ferrari 488 GT3 Wheel Add-on WW
- Preces kods: 475902
- EAN: 3362934003395
- MPN: 4060263
243.98€
Bez nodokļa: 201.64€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 258.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 166 pcs |
| Gross weight | 1.97 kg |
| Net weight | 1.73 kg |
| Producer product name | Ferrari 488 GT3 Wheel Add-on WW |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC, PS4, PS5, Xbox |
| Īpašās funkcijas | Reach new heights of performance and realism with Ferrari 488 GT3 Wheel Add-On. A brand-new product stemming from the collaboration between Thrustmaster and Ferrari, this wheel rim is a 1:1 scale replica of the wheel from the most successful racing car of the Prancing Horse brand (with more than 500 victories in competitions): the Ferrari 488 GT3 |