Synology DiskStation | DS1525+ | AMD Ryzen | V1500B | 8 GB | DDR4 | Black
- Preces kods: 476564
- EAN: 4711174726011
- MPN: DS1525+
918.51€
Bez nodokļa: 759.10€
| Ražotājs | Synology |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 530.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 42 pcs |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Net weight | 2.67 kg |
| Producer product name | DS1525+ |
| Producer product family | DiskStation |
| Procesors | V1500B |
| Procesora tips | AMD Ryzen |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Iekšējā RAM atmiņa | 8 GB |
| Produkta krāsa | Black |
| Komutatora tips | Tower |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Diskdziņa nišas | 5 |