Synology DiskStation | DS1825+ | AMD Ryzen | V1500B | 8 GB | DDR4 | Black
- Preces kods: 476574
- EAN: 4711174726028
- MPN: DS1825+
1 518.26€
Bez nodokļa: 1 254.76€
| Ražotājs | Synology |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 281.00 mm |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Producer product name | DS1825+ |
| Producer product family | DiskStation |
| Procesors | V1500B |
| Procesora tips | AMD Ryzen |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Iekšējā RAM atmiņa | 8 GB |
| Produkta krāsa | Black |
| Komutatora tips | Tower |
| Diskdziņa nišas | 8 |