Bissell | PowerClean HEPA filter
- Preces kods: 476734
- EAN: 011120282412
- MPN: 4245
10.01€
Bez nodokļa: 8.27€
| Ražotājs | Bissell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 97.00 mm |
| Gross width (mm) | 62.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 27.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7183 pcs |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | PowerClean HEPA filter |