Epson UltraChrome DF (1.6L) | Ink Cartrige | Black
- Preces kods: 476833
- EAN: 8715946735900
- MPN: C13T57U100
124.67€
Bez nodokļa: 103.03€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 108 pcs |
| Gross weight | 1.7 kg |
| Net weight | 1.6 kg |
| Producer product name | UltraChrome DF (1.6L) |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartrige |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |