Epson EB-L790SU | WUXGA (1920x1200) | 7000 ANSI lumens | White
- Preces kods: 477002
- EAN: 8715946737997
- MPN: V11HB30040
5 021.31€
Bez nodokļa: 4 149.84€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 392.00 mm |
| Gross height (mm) | 181.00 mm |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Gross weight | 10.20 kg |
| Net weight | 9.20 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | WUXGA (1920x1200) |
| Spilgtums | 7000 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EB-L790SU |
| Kontrasta attiecība | 5000000:1 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Attēla formāts | 16:10 |