DUCO Remote Control RF/Wired, White
- Preces kods: 477688
- EAN: 5425037155342
- MPN: 0000-4602
158.87€
Bez nodokļa: 131.30€
| Ražotājs | DUCO |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 103.00 mm |
| Gross height (mm) | 73.00 mm |
| Gross width (mm) | 96.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 2394 pcs |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Producer product name | Remote Control RF/Wired, White |