DUCO Power Supply 230VAC-24VDC/20W + Casing
- Preces kods: 477708
- EAN: 5425037157537
- MPN: 0000-4763
41.55€
Bez nodokļa: 34.34€
| Ražotājs | DUCO |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1159 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48 g |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Producer product name | Power Supply 230VAC-24VDC/20W + Casing |
| Īpašās funkcijas | The Duco Power Supply 230VAC-24VDC/20W is the best solution to power Duco Wired components from a central 230V connection. The component comes with a surface-mounted junction box as standard. The sum of the peak power of all connected DUCO components can be 20W at most when using one Power Supply. |