Genesis Gaming Gamepad | Mangan 400 | Red | Wireless
- Preces kods: 478801
- EAN: 5901969443752
- MPN: NJG-2102
34.28€
Bez nodokļa: 28.33€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 13 pcs |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Producer product name | Mangan 400 |
| Producer product family | Gaming Gamepad |
| Atbalstītās spēļu platformas | Android, Asus Rog Ally, Mac, Nintendo Switch, PC, Steam Deck, iOS |
| Ierīces tips | Wireless |
| Produkta krāsa | Red |
| Īpašās funkcijas | Illumination, Bluetooth |
| Baterijas performance | 1000 mAh |