D-Link N300 Wi-Fi 4 USB Adapter
- Preces kods: 479254
- EAN: 790069475863
- MPN: AN3U
8.26€
Bez nodokļa: 6.83€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 41667 pcs |
| Gross weight | 0.024 kg |
| Net weight | 0.004 kg |
| Citas funkcijas | Wireless Connectivity Upgrade: Speeds of up to 300 Mbps1 for excellent performance with a cost-effective solution to get you online; Enhanced Security: Latest WPA3 encryption for more protection and safer connections |
| Produkta nosaukums | N300 Wi-Fi 4 USB Adapter |