Dell | Headset | WH125 | Built-in microphone | USB Type-A | Black
- Preces kods: 479446
- EAN: 2000001373132
- MPN: 520-BBLV
24.14€
Bez nodokļa: 19.95€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 384.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Konektora veids | USB Type-A |
| Producer product name | WH125 |
| Producer product family | Headset |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Bluetooth | No |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Ierīces savienojamība | Wired |
| USB pieslēgvieta | USB-A |
| Galviņas izmēri | 27 mm |