Lanberg | Patchcord CAT.6 UTP | PCU6-10CC-0100-S | 1 m | Grey
- Preces kods: 479607
- EAN: 5901969406221
- MPN: PCU6-10CC-0100-S
0.82€
Bez nodokļa: 0.68€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000385 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer product name | PCU6-10CC-0100-S |
| Producer product family | Patchcord CAT.6 UTP |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Produkta krāsa | Grey |