Lanberg | Keystone Module RJ45 to LSA CAT.6, UTP 180° | KSU6-1000
- Preces kods: 479678
- EAN: 5901969415841
- MPN: KSU6-1000
1.03€
Bez nodokļa: 0.85€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.000396 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 29 pcs |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product family | Keystone Module RJ45 to LSA CAT.6, UTP 180° |
| Producer product name | KSU6-1000 |