Lanberg | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU | PCU6-10CU-0100-S | 1 m | Grey
- Preces kods: 479742
- EAN: 5901969434262
- MPN: PCU6-10CU-0100-S
1.03€
Bez nodokļa: 0.85€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0003192 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 300 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | PCU6-10CU-0100-S |
| Producer product family | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Produkta krāsa | Grey |