Schneider Electric | 100 W | PSP100 | OffGrid Portable Solar Panel
- Preces kods: 480184
- EAN: 731304736813
- MPN: PSP100
300.48€
Bez nodokļa: 248.33€
| Ražotājs | Schneider Electric |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 485.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.5 kg |
| Palette Qty | 86 pcs |
| Gross weight | 4.70 kg |
| Net weight | 3.80 kg |
| Augstākā jauda | 100 W |
| Producer product name | PSP100 |
| Producer product family | OffGrid Portable Solar Panel |