Asus W5000 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Russian | White
- Preces kods: 480479
- EAN: 4711387538548
- MPN: 90XB0430-BKM3D0
32.97€
Bez nodokļa: 27.25€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | W5000 |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.039479 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 432 pcs |
| Gross weight | 0.389 kg |
| Net weight | 0.289 kg |
| Tips | Keyboard and Mouse Set |
| Tastatūras izkārtojums | Russian |
| Tehniskās īpašības | Compact keyboard with a stylish metal-like finish and ultra-thin 11mm profile; Features rubber dome switches with 10-million-keystroke durability and silent keystrokes; Energy-efficient and operates on the 2.4GHz band for a reliable connection |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Produkta krāsa | White |