SALE OUT. Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus | GPX4016RT | 7.5 W | USED
- Preces kods: 480940
- EAN: 2000001376003
- MPN: GPX4016RTSO
32.97€
Bez nodokļa: 27.25€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | GPX4016RT |
| Producer product family | Yeelight Lightstrip Plus |
| Jaudas patēriņš (ekonomiskajā režīmā) | 7.5 W |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross depth master carton | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross height master carton | 255.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Gross width master carton | 370.00 mm |
| Net weight master carton | 12.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 816.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 95.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.85 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Citas funkcijas | Belt length 2 m. Rated power: 7.5 W (2 meters of tape). Supported OS: ios8.0 / android 4.4 and higher. Wireless Specifications: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz. Light source: LED. Number of LEDs: 48 pcs. Luminescence mode: RGB. |
| Saleout | USED |