Ecovacs Service Kit for DEEBOT MINI
- Preces kods: 481064
- EAN: 6970135036943
- MPN: DKT010204
48.67€
Bez nodokļa: 40.22€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 185 pcs |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | Service Kit for DEEBOT MINI |