Xiaomi Mijia Air Conditioner Pro Eco, Indoor, 9000Btu/h
- Preces kods: 481758
- EAN: 6976970321190
- MPN: BPE4411EU
244.00€
Bez nodokļa: 201.65€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 382.00 mm |
| Gross height (mm) | 292.00 mm |
| Gross width (mm) | 915.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1600 g |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 13.80 kg |
| Net weight | 11.80 kg |
| Producer product name | Mijia Air Conditioner Pro Eco, Indoor, 9000Btu/h |
| Tips | Inverter |
| Sezonas energoefektivitātes koeficients | 8.5 |
| Sezonas veiktspējas koeficients (apkures vidējais) | 4.6 |
| Sezonas veiktspējas koeficients (sildošs siltāks) | 5.7 |
| Gaisa plūsma | 600 m³/h |
| Aukstumaģents | R32 |
| Elektriskā apkure | 860 Watt |
| Elektriskā dzesēšana | 650 Watt |
| Energoefektivitātes klase (dzesēšana) | A+++ |
| Jauda | Cooling - 2.6 kw, Heating - 3.6 kW |
| Energoefektivitātes klase (apkure) | A++ |
| Dimensions (WxHxD) | 840 x 200 x 311 mm |
| Skaņas jaudas līmenis | 53 dB |
| Īpašās funkcijas | Cooling and Heating; Swing mode: Up-down, left-right; Control: Remote control, Smart control via app, Voice Control via Smart Speaker; Capacity: 9000Btu/h (Cooling), 12200Btu/h (Heating); AI energy save model |