Genesis Laptop Stand, 17.3" | Oxid 260
- Preces kods: 482990
- EAN: 5901969443257
- MPN: NHG-2075
21.09€
Bez nodokļa: 17.43€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 335.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.39 g |
| Plastic (No PET) | 0.02 g |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 772 pcs |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Net weight | 0.89 kg |
| Producer product name | Oxid 260 |
| Producer product family | Laptop Stand, 17.3" |
| Īpašās funkcijas | Maximum laptop size: 17.3"; Number of installed fans: 4; Fan speed control |