Sharp | 32HF2265E | 32 | Smart TV | Google TV
- Preces kods: 483687
- EAN: 5905683272773
- MPN: 32HF2265E
155.63€
Bez nodokļa: 128.62€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross width (mm) | 788.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 920.00 g |
| Plastic (No PET) | 230.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 42 pcs |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Net weight | 3.35 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, Headphone, RJ-45 |
| Producer product name | 32HF2265E |
| Ekrāns | 1366 x 768 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 80 cm |
| Displeja diagonāle | 32 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |