Sharp | 40HF2265E | 40 | Smart TV | Google TV
- Preces kods: 483691
- EAN: 5905683272827
- MPN: 40HF2265E
204.43€
Bez nodokļa: 168.95€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 570.00 mm |
| Gross width (mm) | 990.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Gross weight | 6.90 kg |
| Net weight | 5.40 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45 |
| Producer product name | 40HF2265E |
| Ekrāns | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 101 cm |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja diagonāle | 40 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Dimensijas (W x D x H) ar statīvu | 89.2 x 55.5 x 21.3 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |