Sharp | 50HL4265E | 50 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
- Preces kods: 483697
- EAN: 5905683272858
- MPN: 50HL4265E
341.83€
Bez nodokļa: 282.50€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 760.00 mm |
| Gross width (mm) | 1240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3280.00 g |
| Plastic (No PET) | 820.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 13 pcs |
| Gross weight | 13.80 kg |
| Net weight | 9.70 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45 |
| Izmēri ar statīvu | 111.1 x 70.2 x 26 cm |
| Producer product name | 50HL4265E |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 126 cm |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 50 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |