Sharp | 65HP5265E | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
- Preces kods: 483705
- EAN: 5905683272919
- MPN: 65HP5265E
594.17€
Bez nodokļa: 491.05€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 964.00 mm |
| Gross width (mm) | 1585.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5760.00 g |
| Plastic (No PET) | 1440.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8 pcs |
| Gross weight | 22.20 kg |
| Net weight | 15.00 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45 |
| Izmēri ar statīvu | 144.5 x 89.9 x 30 cm |
| Producer product name | 65HP5265E |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |