Epson Scanner | WorkForce DS-1760WN | Document scanner
- Preces kods: 484043
- EAN: 8715946737584
- MPN: B11B274401
393.26€
Bez nodokļa: 325.01€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 296.00 mm |
| Gross height (mm) | 217.00 mm |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 63 pcs |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Net weight | 4.00 kg |
| Producer product name | WorkForce DS-1760WN |
| Producer product family | Scanner |
| Skenera veids | Document scanner |
| Interfeiss | Hi-Speed USB 2.0; Ethernet; Wi-Fi |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |