Xiaomi TV Stick 4K (2nd Gen)
- Preces kods: 484154
- EAN: 6941948707108
- MPN: PFJ4197EU
52.30€
Bez nodokļa: 43.22€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2793 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Producer product name | TV Stick 4K (2nd Gen) |
| Īpašās funkcijas | The all-new Xiaomi TV Stick 4K upgrades TVs, monitors, and projectors to the latest smart operating system. The lightweight, portable design allows you to enjoy entertainment or work from anywhere. |