Xiaomi Soundbar Pro 2.1 ch | 300 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
- Preces kods: 484162
- EAN: 6941948707344
- MPN: QBH4336EU
184.38€
Bez nodokļa: 152.38€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 840.00 mm |
| Gross height (mm) | 249.00 mm |
| Gross width (mm) | 249.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 33 pcs |
| Gross weight | 8.44 kg |
| Net weight | 7.34 kg |
| Citas funkcijas | Dolby Audio™, DTS Virtual:X; 6 audio modes; NFC for audio transmission at a tap; Wireless subwoofer; Multiple connection methods |
| Producer product name | Soundbar Pro 2.1 ch |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Jauda | 300 W |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |