Xiaomi Sound Pocket | 5 W | Bluetooth | Pink | Portable | Wireless connection
- Preces kods: 484170
- EAN: 6941948709218
- MPN: QBH4380GL
18.53€
Bez nodokļa: 15.31€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 91.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3704 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | Sound Pocket |
| Portatīvs | Yes |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Jauda | 5 W |
| Krāsa | Pink |
| Bluetooth | Yes |
| Frekvences diapazons | 100-20k Hz |