Xiaomi Power Bank 20000mAh (Integrated Cable) | 20000 mAh | Dark Gray
- Preces kods: 484186
- EAN: 6932554411824
- MPN: BHR9740GL
23.09€
Bez nodokļa: 19.08€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.055 kg |
| Volume (m3) | 0.000656 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2778 pcs |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.395 kg |
| Produkta krāsa | Dark Gray |
| Producer product name | Power Bank 20000mAh (Integrated Cable) |
| Baterijas performance | 20000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-ion |