Epson EB-L690U | WUXGA (1920x1200) | 6500 ANSI lumens | White
- Preces kods: 484557
- EAN: 8715946737980
- MPN: V11HB29040
3 198.60€
Bez nodokļa: 2 643.47€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 510 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 510 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 29.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.062424 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 9.10 kg |
| Net weight | 8.20 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | WUXGA (1920x1200) |
| Spilgtums | 6500 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EB-L690U |
| Kontrasta attiecība | 5000000:1 |
| Pārraides attālums | 1.35-2.20:1 |
| Objektīva veids | Optical |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi standartu | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Attēla formāts | 16:10 |